Sistem Kuponu Nasıl Oynanır?

Sistem kuponu nedir? Sistem Kuponu Nasıl Oynanır? kazanma şansını artıran bir özelliktir. Sistem oynadığınız zaman, seçtiğiniz maçlardan farklı kolonlar oluşturursunuz. Bu kolonlar, kazanma şansınızı ve kupon bedelini artırır. Doğru tahmin ettiğiniz kolonlarkazanmaktadır.

Melbet Sistem Kuponu Nasıl Oynanır?

Örnek verecek olursak, 4 maça tahminde bulundunuz. 3 doğru tahmininiz olsa bile kazanmak için Sistem Alanı’nda 3’ü işaretlemelisiniz.

Öncelikle sistem Tablosuna bakarak, 4 farklı kolon oluşturduğunu görüyorsunuz. Bu durumda 4 maçtan 3 tanesini doğru tahmin etmenizkazanmanızayetiyor.

Bunun yanısıra kupon bedeli: Üretilen kolon adetix Kolon bedeli: 4 x 11*145 TL = 4 TL

Kazanç ise şu şekilde hesaplanmaktadır. Kazanan kolon bedeli x Doğru tahmin edilen maçların oranları; 1TL x 1.45 x 1,95 x 3.70 = 10.46 TL

Oynadığınız bu kuponda, Sistem Alanı’nda 3’ü işaretleyerek 3’lü maçlardan oluşan 4 farklı kolon oluşturmuş oluyorsunuz. Bu maçlardan 1 tanesini doğru tahmin edemeseniz bile

Sistem Alanı’nda 3’ü işaretlediğiniz için yine de kazanıyorsunuz.

Bu arada unutmayın, bu kuponda Sistem Alanı’nda 3’ü işaretlemeseydiniz kazanamayacaktınız.

Sistem tablosunun detayları…

Ayrıca sistem alanı’nda yaptığınız işaretleme ile oluşan kolon adetini, Sistem Tablosu söyler. Bu alan’nda işaretlediğiniz sayıyla, tahminde bulunduğunuz maç sayısının kesiştiği nokta üretilen kolon sayısını verir. Örneklersek;6 tane maç tahmini yaptınız ve Sistem Alanı’nda 4’ü işaretlediniz. Bu durumda, kuponunda 15 kolon üretilir ve 15 kolon bedeli ödenir.

Melbet Sistem Kuponu nedir?

Dolayısıyla, sistem oynayıp, bütün maçları doğru tahmin ederseniz eğer Sistemsiz oynayacağınız kupondan çok daha fazla kazanç elde etmiş olursunuz.

Bunun için, tahminde bulunduğunuz maç sayısını, Sistem Alanı’nda işaretlemeniz gerekmektedir. Örneğin, 5 maça tahminde bulunduysanız Sistem Alanı’nda 5’i de mutlaka işaretlemelisiniz. Böylelikle, sadece 1 kolon bedeli daha fazla ödeyerek, bütün oranların çarpımı kadar ek kazanç elde edersiniz.

Melbet Banko Nedir?

BANKO, Sistem oynarken, kupon bedelini daha düşük tutabilmek için kullanılan bir özelliktir. Dolayısıla sistem oynarken, sonucunun garanti olduğuna inandığınız maç veya maçları BANKO işaretleyerek Sistemin dışında tutarsınız.

Böylelikle kuponunuz için daha az para ödemiş olursunuz. Herhangi bir maça banko oynayabilmek için; seçtiğiniz maçın bulunduğu maç satırında yer alan B (BANKO) kutucuğunu işaretlemelisiniz.

Melbet Sistemli ve Bankolu Oyun Nasıl O ynanmaktadır ?

Bununla beraber, 6 maça tahminde bulundunuz ve 6 maçtan sonucuna güvendiğiniz 1 maç için (B) kutucuğunu işaretleyerek Banko oynadınız. Bu durumda Sistem, kalan 5 maç üzerinden yapılmaktadır.

Banko’nun dışında kalan 5 maçın sadece 4’ünü doğru tahmin etseniz de kazanabilmeniz için Sistem Alanı’nda 4’ü işaretliyorsunuz.

Bu durumda, Sistem Tablosuna bakarak oynadığınız kuponda 5 farklı kolon oluşturduğunu görüyorsunuz ve 6 yerine 5 kolon bedeli ödüyorsunuz.

Unutmayın, kazanabilmeniz için Banko oynadığınız maçı veta maçları mutlaka doğru tahmin etmeniz gerekiyor.

İçerik Hakkında Yapılan Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmadı.